Contactpersonen

Raad van Toezicht

Freek Ossel (voorzitter)
zelfstandig bestuursadviseur
nevenfuncties: bestuurslid Stichting De Waterheuvel

Erika Happe (penningmeester)
hoofd development UvA Erfgoed/Allard Pierson
nevenfuncties: penningmeester Vereniging Rokin, bestuurslid VVE G.J. Rutgers

Anne Breure-Kirmiziyüz (lid) 
onafhankelijk adviseur en curator podiumkunsten
nevenfuncties: bestuurslid Kunsten ’92, lid Strategische Denktank Fair Practice Code
voorzitter Raad van Toezicht Basisschool Klein Amsterdam, bestuurslid ARTIS-Kring
secretaris Stichting Naomi Velissariou 

Paul Scheffer (lid)
publicist/programmamaker; hoogleraar Europse Studies TiU en UvA
nevenfuncties: commissielid Koninklijk Paleis, bestuurslid Atlantische Commissie 

Martijn Beckers (secretaris/plv. voorzitter)
algemeen directeur/DGA Johnny Wonder

Directeur-bestuurders
Jola Klarenbeek
, zakelijk directeur 
Mark Timmer, artistiek directeur

Artistiek team
Kiki Rosingh, programmeur & educatie
Heske van den Ende, programmeur
Cindy Bakkum, artistieke planning & verkoop
Inge Koks, coördinator Theater van Deyssel

Zakelijk team
Thea Appelman, hoofd financiën & pz
Lemke Bakker, financieel medewerker
Pieter Buwalda, hoofd publieksservice
Judith van Steen, ICT-coördinator                         

Communicatie
Petra van der Meulen, hoofd marketing & communicatie
Jasmin Moeller, marketing & communicatie Frascati Producties
Koos van der Vorm, contentmanagement website en marketing & communicatie programmering
Naomi Lantveld, online marketing & communicatie
Jet van der Veldt, freelance medewerker marketing & communicatie

Productie
Charlotte Adrian, hoofd productie
Yke van Dok, productieleider
Saskia Reynolds, productieleider
Emma van Zandvoort, productieleider

Secretariaat
Marga van Leeuwen, bureaumanager

Gebouwenonderhoud
Steven Cirkel, gebouwenbeheer

Techniek
Rob Kuhlman, hoofd techniek
Sjaak Zegwaard, 1ste inspiciënt
Attila Nemeth,1ste inspiciënt
Barbara de Beer, allround inspiciënt
Steven Cirkel, allround inspiciënt
Wouter Versteege, allround inspiciënt
Adriaan de Geus, allround inspiciënt

Avondcoördinatoren
Elmar Düren, Nagiib van Overmeeren Adan, Niels Pieterse, Arnth van Tuinen, Lara Verheugen.

Kassamedewerkers
Elmar Düren, Arnth van Tuinen, Laura van Roessel, Sophie Schulte, Fien de Smet, Hebe Willems.

Zaaldienstmedewerkers
Aleks Aleksic, Eveline Feijten, Jantien Fick, Marijke Giesbers, Hannah Groot Zevert, Louka Hakvoort, Ellie Potiek,
Judith Siemons, Sam de Bruin, Lou Mertens, Lotte Oostenga, Eva Anna Prins, Sveva de Valk, Aileen Ghijsberti Hodenpijl, Femke Gerritsen, Danielle Eggen, Jessica van der Werf.

Café
Jacobine Oudijk, bedrijfsleider
Ishan Mohiddin, chef-kok

Cafémedewerkers
Sophia op ten Berg, Lana van der Burg, Renette Kwakkenbos, Charlotte Schyns, Veerle Schyns, Timo Swart, Doris de Vries